Ninja Reborn
Sala nr.2       3937e9e4

Zapraszam do przeczytania wstępu pod tym adresem i do założenia konta na naszym forum
_____________________________________________________________
Ninja Reborn
Sala nr.2       3937e9e4

Zapraszam do przeczytania wstępu pod tym adresem i do założenia konta na naszym forum
_____________________________________________________________
Ninja Reborn
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witamy w odrodzonym świecie ninja, czy jesteś w stanie zapisać się na jego kartach historii?
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Sala nr.2

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 163
Join date : 08/03/2016

Sala nr.2       Empty
PisanieTemat: Sala nr.2    Sala nr.2       EmptySob Kwi 23, 2016 8:43 pm

Sala ta znajduję się na przeciw sali nr.1 jest nieco mniejsza od poprzedniej jednak jest tu stanowczo więcej ławek i mniej miejsca do poruszania się. Jest tu także tablica kredowa oraz skierowane w stronę ławek. Wygląda jak typowa szkolna sala z oknami po lewej stronie sali i wejściem po prawej na wysokości biurka
Powrót do góry Go down
https://ninja-reborn.forumpl.net
Misaki
Student Akademii
Student Akademii
Misaki


Liczba postów : 8
Join date : 21/04/2016

Sala nr.2       Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr.2    Sala nr.2       EmptySob Kwi 23, 2016 10:12 pm

Kiedy Misaki odnalazła odpowiednią salę, pomyślała
Ciekawe co mnie tu czeka po czym otworzyła drzwi i weszła do środka. Zobaczywszy kosz w sali wyrzuciła patyczek po lizaku, po czym sięgnęła do kieszeni po kolejnego. Usiadłszy w drugiej ławce od drzwi, czekała z niecierpliwością na osobę która miała przeprowadzić jej egzamin.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 163
Join date : 08/03/2016

Sala nr.2       Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr.2    Sala nr.2       EmptyNie Kwi 24, 2016 4:56 pm

Po chwili do sali wszedł krótko ostrzyżony shinobi. Ubrany był w standardowy strój chunnina, zielony strój i kamizelka na której pierwsi wszyta była opaska z symbolem konohy. Skłonił się w twoją stronę i przedstawił. -Witaj, jestem Jin, dzisiaj sprawdzę czy jesteś gotowa na zostanie prawowitym ninją naszej wioski.- Następnie poszedł do biurka stojącego pod tablicą, stanął przed nim od strony ławek i oparł się o nie. -Możesz mi coś o sobie powiedzieć? O tym jakie masz plany, co lubisz, co Ci sprawia przyjemność, a co Cię może smucić.- Powiedział to dość łagodnym tonem, ale wyraz jego twarzy pozostawał neutralny.
Powrót do góry Go down
https://ninja-reborn.forumpl.net
Misaki
Student Akademii
Student Akademii
Misaki


Liczba postów : 8
Join date : 21/04/2016

Sala nr.2       Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr.2    Sala nr.2       EmptyNie Kwi 24, 2016 8:12 pm

Dziewczyna gdy zobaczyła wchodzącą postać do sali rzuciła szybko wzrokiem na nią, po czym swój wzrok skierowała ku oknu, by poobserwować czy nic ciekawszego nie dzieje się za oknem. Słuchała z lekkim znudzeniem wypowiedzi chunina, lecz nie zwlekała z odpowiedzią ciągle jednak obserwując krajobraz za oknem:
- Najpewniej co do imienia został Pan poinformowany przez kobietę siedzącą w sekretariacie. - zatrzymała na chwilę swoją wypowiedź by jednak po chwili skończyć to co miała do powiedzenia
- Nie lubię mówić o sobie i wolę ograniczać czas spędzany z ludźmi których nie znam. Planów nie mam żadnych po prostu żyję chwilą, zaś to co sprawia mi przyjemność lub to czego nie lubię nie jest ważne. Po prostu chcę mieć ten egzamin już za sobą. - W głowie krążyła jej tylko jedna myśl Jak ja nienawidzę mówić o sobie i to jeszcze osobie której nie znam, najchętniej wyszłabym stąd i udała się do lasu aby się wyciszyć.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 163
Join date : 08/03/2016

Sala nr.2       Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr.2    Sala nr.2       EmptyCzw Kwi 28, 2016 6:02 pm

Jin westchnął przeciągle i spojrzał w stronę okna tam gdzie patrzyła dziewczyna -Rozumiem, faktycznie zostałem poinformowany, ale myślałem że bardziej kulturalne będzie jeśli zaczniemy od wzajemnego poznania. Oczywiście nie naciskam, jednak jako twój egzaminator, chciałbym co nieco wiedzieć o tobie by móc stwierdzić jaki jest twój potencjał.- Jin nie spodziewał się że będzie łatwo, ale dziewczyna ewidentnie mu to utrudniała. Będzie musiał się postarać by uczciwą ocenę jej wystawić.
Powrót do góry Go down
https://ninja-reborn.forumpl.net
Misaki
Student Akademii
Student Akademii
Misaki


Liczba postów : 8
Join date : 21/04/2016

Sala nr.2       Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr.2    Sala nr.2       EmptyCzw Kwi 28, 2016 7:07 pm

Dziewczyna nie spuszczając wzroku z miejsca w, które patrzyła odpowiedziała:
- Jeśli chce Pan oceniać mój potencjał, to najlepiej jest to zrobić w sposób praktyczny. - westchnęła lekko po dokończyła co miała do powiedzenia.
- Więc skończmy te maglowanie i zacznijmy w końcu ten egzamin, bo zapewne jak już szanowny Pan egzaminator zauważył nie lubię rozmawiać z ludźmi, a przede wszystkim z osobami których nie znam. Dziewczyna podparła dłonią głowę jednocześnie reszta ręki spoczęła na stoliku, w celu podparcia już od jakiegoś czasu skierowanej głowy w bok w stosunku do reszty ciała.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 163
Join date : 08/03/2016

Sala nr.2       Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr.2    Sala nr.2       EmptyCzw Kwi 28, 2016 7:56 pm

-Czego się spodziewasz po egzaminie? Co masz na myśli poprzez sposób praktyczny? Jeśli nie będziesz w stanie rozmawiać z obcymi ludźmi, to jaki będzie z Ciebie pożytek dla naszej wioski? Jeśli nie chcesz współpracować, po co nam jesteś potrzebna?- Powiedział Jin podnosząc się i podchodząc do okna by wyjrzeć na zewnątrz.
Powrót do góry Go down
https://ninja-reborn.forumpl.net
Misaki
Student Akademii
Student Akademii
Misaki


Liczba postów : 8
Join date : 21/04/2016

Sala nr.2       Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr.2    Sala nr.2       EmptyCzw Kwi 28, 2016 8:41 pm

-Prawdziwy ninja nie jest poznawany po tym jak rozmawia z innymi ludźmi, lecz po jego czynach. - powiedziała lekko już podirytowana ciągnącą się rozmową między nią a egzaminatorem.
-Czego spodziewam się po egzaminie? Wszystkiego, gdyż w życiu trzeba żyć chwilą i być gotowym na wszystko, bo każda ewentualność jest możliwa.- Widząc podchodzącego mężczyznę do okna Misaki szybko przekierowała swój wzrok na jedną ze ścian sali w, której się znajdowali.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala nr.2       Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr.2    Sala nr.2       Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala nr.2
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala nr. 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Reborn :: Egzaminy :: Akademia Ninja :: Akademia Konoha-
Skocz do: