Ninja Reborn
Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu 3937e9e4

Zapraszam do przeczytania wstępu pod tym adresem i do założenia konta na naszym forum
_____________________________________________________________
Ninja Reborn
Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu 3937e9e4

Zapraszam do przeczytania wstępu pod tym adresem i do założenia konta na naszym forum
_____________________________________________________________
Ninja Reborn
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witamy w odrodzonym świecie ninja, czy jesteś w stanie zapisać się na jego kartach historii?
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 163
Join date : 08/03/2016

Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty
PisanieTemat: Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu   Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu EmptySro Kwi 20, 2016 6:24 pm

W tym pomieszczeniu znajduję się sekretariat który jest odpowiedzialny za przydzielenie do nas egzaminatora który nas przetestuje czy jesteśmy gotowi zostać geninem wioski Konoha-Gakure
Powrót do góry Go down
https://ninja-reborn.forumpl.net
Katsuhito Higoshi
Student Akademii
Student Akademii
Katsuhito Higoshi


Liczba postów : 12
Join date : 20/04/2016
Age : 27

Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty
PisanieTemat: Re: Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu   Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu EmptyPią Kwi 22, 2016 5:18 pm

Złapałem za klamkę przełykając ślinę. Nie wiedziałem co czeka mnie za drzwiami. Brat opowiadał mi wiele na temat życia prawdziwego Shinobi... że trzeba mieć głowę na karku. Spodziewać się najlepszego, lecz być przygotowanym na najgorsze. Zamknąłem na chwilę oczy, wykorzystując fakt że po tej stronie drzwi byłem sam. Wyciszyłem się. A potem szybkim, pewnym ruchem ręki otworzyłem wejście.
Pokój do którego wszedłem wydawał się... zwykły. Cztery ściany, biurko. Odetchnąłem głębiej. Czego ja się spodziewałem? Fajerwerków? Ruszyłem przez pokój spokojnym krokiem. Stając przed osobą odpowiedzialną za przydzielanie egzaminatorów poczułem że moja dłoń przemieszcza się w kierunku woreczka z gliną, zawieszonego przy boku. Zmusiłem się by stłumić odruch.
- Dzień dobry - zacząłem, siląc się na spokojny ton - Czy mogłaby Pani wyjaśnić mi procedury egzaminu na Genina oraz przydzielić mi kogoś, kto mógłby przetestować moje umiejętności?
A potem wpatrzyłem się w rozmówcę wzrokiem pełnym oczekiwania.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 163
Join date : 08/03/2016

Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty
PisanieTemat: Re: Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu   Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu EmptyPią Kwi 22, 2016 5:33 pm

Sekretarka która akurat podpisywała jakiś papier spojrzała na Ciebie i rzuciła. -Mogę prosić o nazwisko?- Przy okazji sięgając do szuflady i wyjmując kartkę papieru wyglądającą na listę studentów.
Powrót do góry Go down
https://ninja-reborn.forumpl.net
Katsuhito Higoshi
Student Akademii
Student Akademii
Katsuhito Higoshi


Liczba postów : 12
Join date : 20/04/2016
Age : 27

Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty
PisanieTemat: Re: Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu   Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu EmptyPią Kwi 22, 2016 5:35 pm

Uniosłem lekko prawą brew po czym mrugnąłem dwa razy. Dość obcesowe zachowanie.
-Higoshi. - odparłem. Chciała przecież tylko nazwisko.
Moja ręka zanurkowała w woreczku mimo moich usilnych starań by tak się nie stało.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 163
Join date : 08/03/2016

Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty
PisanieTemat: Re: Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu   Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu EmptyPią Kwi 22, 2016 5:40 pm

Kobieta przyłożyła pióro do listy po czym przejechała po niej w dól zatrzymując się na jednym z nazwisk - Ach tak, Higoshi, udaj się do sali numer 1, tam zaraz wyślę twojego egzaminatora który Ci wszystko wyjaśni- Po czym odznaczyła coś na kartce i chrząknęła dając Ci do zrozumienia że wolałaby zostać sama.
Powrót do góry Go down
https://ninja-reborn.forumpl.net
Katsuhito Higoshi
Student Akademii
Student Akademii
Katsuhito Higoshi


Liczba postów : 12
Join date : 20/04/2016
Age : 27

Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty
PisanieTemat: Re: Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu   Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu EmptyPią Kwi 22, 2016 5:45 pm

Wzruszyłem lekko ramionami. Brat ostrzegał mnie przed takim zachowaniem osób zajmujących się biurokracją.
-Sala numer 1. Zrozumiałem.
Odwróciłem się powoli, po czym moje kroki skierowałem w stronę wyjścia. Po przejścia przez drzwi rozejrzałem się szybko w lewo i prawo. Chciałem się przy tym zorientować jakie numery mają pomieszczenia wokoło. Jeśli zauważyłem tendencję zniżkową, ruszyłem w tamtym kierunku wiedząc że i tam będzie najmniejszy numer.
Powrót do góry Go down
Misaki
Student Akademii
Student Akademii
Misaki


Liczba postów : 8
Join date : 21/04/2016

Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty
PisanieTemat: Re: Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu   Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu EmptyPią Kwi 22, 2016 10:34 pm

Drzwi sekretariatu otworzyły się, a w progu było widać dziewczynę o fioletowych włosach. Dziewczyna wyglądała na bardzo młodą osobę, mając lizaka w ręce wsadziła go do ust i zaczęła zbliżać się do biurka za którym siedziała kobieta. Gdy podeszła na odpowiednią odległość wyciągnęła lizaka z ust, aby coś powiedzieć.
-Czy to tutaj przydzielają studentów do egzaminu? -zapytała dziewczyna, po czym włożyła ponownie lizaka do buzi,a następnie poprawiła swoją spódnicę w kratę oczekując na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 163
Join date : 08/03/2016

Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty
PisanieTemat: Re: Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu   Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu EmptySob Kwi 23, 2016 8:41 pm

Sekretarka która aktualnie stała przy jednej szuflad odwróciła wzrok w stronę drzwi gdy usłyszała że ktoś je otwiera. Po ujrzeniu dziewczyny i usłyszeniu jej pytania podeszła do biurka i otworzyła szufladę. Ze środka wyjęła listę i rzuciła w stronę dziewczyny. -Jak się nazywasz?- Sięgając po długopis
Powrót do góry Go down
https://ninja-reborn.forumpl.net
Misaki
Student Akademii
Student Akademii
Misaki


Liczba postów : 8
Join date : 21/04/2016

Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty
PisanieTemat: Re: Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu   Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu EmptySob Kwi 23, 2016 8:50 pm

Misaki oparła się ręką o biurko, by lekko się podeprzeć. Spojrzała na sekretarkę, która zadała jej pytanie.
- Nazywam się Komine Misaki. - odpowiedziała dziewczyna. Po tej odpowiedzi rozejrzała się po sekretariacie.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 163
Join date : 08/03/2016

Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty
PisanieTemat: Re: Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu   Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu EmptySob Kwi 23, 2016 9:51 pm

W sekretariacie nie było nic ciekawego, ot kilka szafek z dokumentami, jakiś stolik ze skoroszytami przy drzwaich. Sekretarka spojrzała na liste i odznaczyła coś na niej po czym powiedziała. -Skieruj się do sali nr.2 zaraz wyśle tam twojego egzaminatora- Po czym odwróciła się i podeszła do tej samej szafki przy której stała wcześniej
Powrót do góry Go down
https://ninja-reborn.forumpl.net
Misaki
Student Akademii
Student Akademii
Misaki


Liczba postów : 8
Join date : 21/04/2016

Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty
PisanieTemat: Re: Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu   Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu EmptySob Kwi 23, 2016 10:08 pm

Misaki usłyszawszy co ma zrobić obróciła się na pięcie i ruszyła w kierunku drzwi. Na odchodne rzuciła do sekretarki:
-Do widzenia. -po czym otworzyła drzwi by wyjść na korytarz, po czym udała się w kierunku wyznaczonej sali przez kobietę w sekretariacie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty
PisanieTemat: Re: Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu   Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu Empty

Powrót do góry Go down
 
Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu
» Sekretariat - Zgłoszenia do egzaminu
» Zgłoszenia na Narratora

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Reborn :: Egzaminy :: Akademia Ninja :: Akademia Konoha-
Skocz do: